Specjalizowana lista modeli Ulubione produkty uroku

Podczas gdy rynek jest zalany najnowocześniejszymi kosmetykami, Manchester United Koszulka eksperci uroku już dokonali wyboru. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie produkty kiedykolwiek używają najlepszych modeli, które przez cały czas są świecące i piękne?
Modele produktów do pielęgnacji skóry
W tym poście oferuję 10 najlepszych popularnych produktów uroku preferowanych przez modele na całym świecie. Czytaj!
1. Giorgio Armani Maestro FoundationPrice – 35 USD Fundacja Giorgio Armani Maestro otrzymała nagrodę „Best of Beauty” za najlepszą fundację średniego zasięgu w 2013 roku przez Allure Magazine. Gdy ten ultra-światło jest nakładany na skórę, zapewnia kojące wrażenie. Tylko jedna kropla umożliwia skórę z kremem nawilżającym i nieskazitelną cerą. A najlepsze jest to, że zapewnia niepokój.

Źródło: Look.co.uk2. Bobbi Brown BB Cream SPF 35 PRICE -44 USD to wspaniały krem w jednym, który działa jako krem nawilżający, zabieg i podkład z ochroną SPF 35. Ten typ kremu BB, inspirowany hybrydą makijażu, stał się kultowym ulubieńcem w Azji.
Ten najnowocześniejszy krem pojawia się z cząsteczkami wyciągającymi wodę, perłami botanicznymi, ekstraktami botanicznymi i kofeiny, które zwiększają nawodnienie, jasność poprzez zmniejszenie przebarwienia i zaczerwienienia. Peptydy kremowe, takie jak peptyd argi linii, walczą z drobnymi liniami i zmarszczkami, a przeciwutleniacze odstraszają przyszłe szkody.
Źródło: Mintel.com3. LanCome Dual Finish Foundation Crequrice – 36,50 USD Lancome ma szeroki zakres fundamentów; Około 26 odcieni opracowanych dla wszystkich odcieni skóry. Fundacja występuje również w Corinthians Paulista Koszulka kompaktowej i przenośnej obudowie, a także w formule bez zapachu.

Ten kompaktowy podkład dwa w jednym zapewnia pełne pokrycie, pozostawiając odcień skóry noszącego nieważki z naturalnym matowym wykończeniem. Kompakt jest świetnym retuszem w podróży. Marka zapewnia, że ten kompaktowy podkład bardzo pomaga w konturowaniu, wyróżnieniu, ustawieniu makijażu, zmiękczaniu kolorów i zasięgu plam.
Źródło: Musingsofamuse.com4. Clinique Nawet Better Medical Eyesprice-39,50–76 USD na Reginę Vespaziani, wiceprezes ds. Kosmetyków i merchandisingu, Clinique jeszcze lepsze oczy medyczne jest ulubieńcem klienta wszechczasów w Nowym Jorku.

Udowodniono klinicznie ten bezzładowy krem do nawadniania oleju pod ciemnymi kółkami i plamami na skórze. Utrzymuje odżywioną skórę i zapewnia efekt chłodzenia i odpływu. Krem jest notorycznie znany z zapewnienia natychmiastowego jasnego wyglądu twarzy.
Źródło: Clinique.com5. Organiczna apteka przeciwutleniająca twarz Serum Surumating-149 USD to potężna serum przeciwstarzeniowe, które ma nazwę „Instant Face Lift” ze względu na niesamowite zdolności do walki ze zmarszczkami, uszkodzeniem skóry, całkowicie wolnymi rodnikami i stonowania skóry.

Ta przeciwutleniaczowa twarz ujędująca surowica działa wzdłuż żelu przeciwutleniającego do podnoszenia, naprawy i regeneracji skóry. Oprócz róży biodra, krem jest z kwasem alfalipowym, marchwi, winogron, DMAE i grejpfruta, które sprawia, że ta surowica jest znacznie silniejsza niż jakakolwiek inna surowica dostępna na rynku.
Źródło: Aliqua-Naturkosmetik.de6. Chanel Rouge Allure Lipstick w Aston Villa FC Koszulka cenie „Click With Red” -32,50 USD [SC: MediaD]

Ten krem przeciwstarzeniowy i regenerujący jest wzmocniony przez rzadki kwiat zmartwychwstania, który może nawet przetrwać przez dwa lata suszy poprzez przejście do zawieszonej animacji. A kiedy jest nawodniony, staje się żywy w ciągu kilku godzin. Marka wykorzystała ten kwiat, który zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, zapewniając w ten sposób ożywaną i młodzieńczą cerę.
Główne składniki tego kremu obejmują masło kakaowe, masło shea, ekstrakty z kwiatów zmartwychwstania, niezbędne kwasy tłuszczowe i witamina E, które nie tylko walczą ze zmarszczkami, ale także uzupełniają naturalną barierę wilgoci skóry.
Źródło: belbelbeauty.com9. Ruby Wing Lakier do paznokci -Polski skrzydło o wartości 12 USD twierdzi, że jest całkowicie nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, a ponadto są wegańskie i nigdy nie oceniane na zwierzętach. Ta zmieniająca kolory farba do paznokci przyciągnęła uwagę wszystkich podczas jej wystrzelenia. To teraz popularna farba do paznokci na liście życzeń wszystkich.
Źródło: SylableInthecity.co.za10. Mac Ruby Woo lub Riri Wooprice – Ruby Woo o wysokim uderzeniu 15 mac, popierany przez Rihannę, jest jedną z bardzo kochanych szminek wśród pewnych siebie noszących szminki.
Niezależnie od tego, czy szukasz matowego czy błyszczącego wykończenia, retro czy New Age; Ta czerwona szminka może natychmiast przyspieszyć twój wygląd. Ruby Woo jest powszechnie doceniany przez wszystkich miłośników Mac na całym świecie.
Źródło: LoveBrownsugar.blogspot.com, więc było to 10 najlepszych popularnych produktów urokowych preferowanych przez modele na świecie! Mam nadzieję, że zachwycasz się tym postem!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *