Aktualizacja odporna na pogodę do pracy

2017: Nadal stoimy z niektórymi z tych porad, jak odporność na spokój swojej torby, ale właśnie widziałem znacznie lepsze rozwiązanie: płaszcz przeciwdeszczowy o wartości 20 USD.
Czy można znaleźć odporną na warunki atmosferę torbę do pracy – stylową, wysokiej jakości torbę do pracy, która nie zostanie zrujnowana przez złą pogodę? Jak możesz chronić swoją torbę przed żywiołami? Czytelnik C cuda…
Kat, chciałbym zaktualizować moją torbę na coś do czegoś wyjątkowego, ale martwię się o nią opiekę podczas pracy w deszczu i śniegu. Najlepszą rzeczą w mojej 20 -letniej winylowej torbie jest to, że jest niezniszczalna, ale jest również dość odrapana. Chciałbym coś eleganckiego, ale martwiłem się o zrujnowanie pogody. Dzięki za radę.
Rozmawialiśmy o aktualizacji Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka do torby Prada (i ogólnie aktualizacji torby), co mówi o tobie twoja torba, jak rozjaśnić twój ładunek, najlepsze torby do dojazdu (i najlepszych torb do rozmowy kwalifikacyjnej!) – ale my my Tak naprawdę nie mówiłem o torbie odpornej na warunki pogodowe. Jestem ciekawy, co mówią czytelnicy.

Za moje 0,02 $ szczerze nie martwiłem Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka się zbytnio o to, co pogoda zrobi z moimi torbami. Mam jedną torbę z fryzurą, którą prawdopodobnie zrobiłem odporną na warunki atmosferyczne, jeśli pamięć jest serwowana, ale reszta moich toreb jest skórzana lub powlekana płótno. Nie odłożyłbym ich w błoto – Atletico Mineiro Koszulka i gdybym wiedział, że pogoda będzie szczególnie kiepska, prawdopodobnie przełączałbym się na inną torbę – ale byłbym zaskoczony, gdyby nie powstrzymali deszcz lub śnieg się na nich dostał. Gdybym naprawdę utknął w dziwacznej burzy, spróbowałbym włożyć torbę do plastikowej torby lub najpierw położyć ją na ramieniu, a następnie założyć płaszcz. Lub, wiesz, rób płaszcz-ruszt, które celebryci robią cały czas (na zdjęciu, dzięki uprzejmości Popsugar’s Roundup.) Kolejna opcja: noś Ruana lub Szalik, abyś mógł go zaskoczyć (lub hej, płaszcz ) nad torbą.

To powiedziawszy: raz zrujnowałem torbę i nadal mnie to zasmuca. Od dawna podziwiałem lekkie, eleganckie torby marki – w nasyconych, zabawnych kolorach węża i skóry. Nosiłem to na spotkanie związane z ciążą, co oznaczało, że miałem tam butelkę wody-i jakoś zostawiłem butelkę wody lekko otwartą. Zrzucił cały wnętrza torby, a teraz mam znaczny znak wodny wokół podstawy torby, praktycznie ją zrujnując. (To jak ten horror: wezwanie pochodzi z domu.)
Więc lekcja tutaj: Dokręć czapki na butelkach z wodą – ale nie martw się zbytnio o śnieg i deszcz.
Panie, co myślisz – czy robisz coś specjalnego, aby chronić swoje torby i skrzynki przed niesprzyjającymi pogodą? Czy znalazłeś wspaniałą torbę na warunki pogodowe?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *