Kate przywraca Emilia Wickstead suknię dla zdrowia psychicznego i szczyt odnowy biologicznej

Kate sprowadzeni gown Emilia Wickstead dla dzisiejszego zaangażowania na szczycie globalnego zdrowia psychicznego i kultury wellness zmiana.

Film księcia jak księżna przybyciu.

Impreza rozpoczęła się dzisiaj, w przeddzień Światowego zdrowia psychicznego i Wellness Day Ta grafika oferty Szczegółowe informacje na temat szczytu.

To był pierwszy wspólny zaręczynowy dla księcia, jak również biorąc pod uwagę, że księżna Kate wróciła z urlopu macierzyńskiego.

Simon Perry ma dodatkową informację w historii swego ludu:

Para królewska, której głowami inicjatywa obok księcia Harry’ego pomógł głównego nurtu dyskusji zdrowia psychicznego i odnowy biologicznej, z udziałem samego początku zaspokajania tego rodzaju zjednoczyć polityki, naukowców, a także zdrowie i dobre samopoczucie decydentów we wtorek.

Inauguracyjny świecie Ministerialna zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie Summit, współorganizowana przez rząd brytyjski, jak również dla organizacji pracy zespołowej gospodarczego, a także rozwoju (OECD), ma na celu pomoc krajom współpracować z kwestiami wellness zdrowia psychicznego i adresu.

Więcej od codziennego mail historia Rebeki Angielski za:

Około jedna czwarta ludzi na całym świecie doświadczy problem zdrowia psychicznego i odnowy biologicznej w dokładnie tym samym momencie w ich życiu.

Mental problemem zdrowotnym jest również najczęstszą przyczyną utraconej produkcji gospodarczej, a przybliżony koszt na całym świecie sąsiedztwie niemal 2,5 biliona $ rocznie.

Pomagając kraje wspólnie pracować na odkrywanie sposobów, zarówno piętno na kwestie wellness zdrowia psychicznego i jest kluczową częścią zgromadzenia.

William jak Kate siedziała na ławce „Przyjaźń”, część programu w Zimbabwe, która uczy umiejętności starszych kobiet one wymóg zakończył się świeckich pracowników służby zdrowia i odnowy biologicznej.

Wymóg jest wielki. Istnieją tylko 10 psychiatrzy obsługujących ludność Zimbabwe 13 milionów, 70% z nich w Internecie pod linią trudności. tu widać parę z Elisha Londynie, który kieruje projektem.

Duet udział w warsztatach, gdzie usłyszeli o wysiłku US zapewniającej zdrowie psychiczne i pomoc dla matek odnowy biologicznej. Program nazywa Moms (Mental Health and Wellness Outreach dla matek).

Rozmawiali także z uczestnikami, a także delegatów.

Z codziennego mail:

William poprosił jednego delegata: „Czy zauważyłeś zmianę w mentalności w ciągu ostatnich kilku lat, jak i miesięcy. Masz zauważyć ogólną zmianę, widać to przejście? My powoli budzi się do zdrowia psychicznego? „Kate zapytał drugiego:„Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać dostęp do (pomoc)? Jest on-line, aplikacje?

Rebecca English wspólny film z para z artysty Dairo Vargas, który pracował na mural o szczycie.

Kate wyraźnie cieszył się malowaniem.

Po skończyła dała Prince William ją pędzlem. Simon Perry donosi „… ona przekazał ją do męża, który był wyraźnie niepewny w swoich zdolności twórczych. „To jest dokładnie tak, jak najprawdopodobniej zniszczyć obraz,” ostrzegł „.

Więcej od codziennego mail:

Powiedział, że pomysł na jego malarstwa był z koncepcją, że kwestie zdrowotne i relaksacyjne psychiczne mogą wynikać z samotnością jednak tych, którzy mają problemy doświadczenie zawsze kogoś do kogo zwrócić.

“Ja zawsze raczej nadzieję mogą mieć go jednak nie rozumieli aż do dnia, że ​​oni by powiedział. “Wierzę, że mam zamiar opuścić swoje składki nietknięty!

Teraz co Kate nosiła dzisiejszego szczytu zdrowia psychicznego i zdrowotne, począwszy od jej Emilia Wickstead-line krepa strój.

Kawałek jest wykonany z wełny średniej wagi. Posiada dekolt łodzi, wyposażona Gorset z przodu jak i do tyłu, rzutki pełnej spódnicy, self-pasa, jak również z powrotem na zamek błyskawiczny. Księżna pierwszy nosił suknię w lipcu ubiegłego roku, jak Cambridges wyjeżdżaliśmy Hamburg, Niemcy.

Lepsze spojrzenie Kate dzisiaj, jak w lipcu ubiegłego roku.

Myśli o dzisiejszym zespół z opowiadania starszego redaktora mody telegrafu Charlie Gowans-Eglinton.

Suknia była jedną Kate nosiła wcześniej, na wycieczkę do Niemiec w lipcu 2017. Do tej pory, tak tradycyjny Kate – księżna jest znany do recyklingu i stroje, w ten sposób, pokazując wartość inwestycji w kawałkach ponadczasowych do partii kobiety, które wyglądają na nią stylu inspiracji. Wiadomość, że ona wysyłanie o powolnym modzie jest godna podziwu, jak przyjemnie realistyczny, podczas gdy dodanie innego worka zaktualizowaną wygląd.

Kitel jest teraz nazywany „Kate” suknię, a także jest ona oferowana w Matches Fashion in Red (na sprzedaż za $ 1214, jednak oferowane tylko w bardzo ograniczonej wielkości); Jest również dostępna w Navy Blue (1745 USD), a także baby miękkie różowy (1745 USD).

Nie tylko Kate powtórzyła swoją sukienkę, jakkolwiek Prince William był podobnie w tym samym dopasowaniu noszonym w Hamburgu tego dnia.

I dokładnie ten sam krawat.

Księżna była w dokładnie takich samych butach (choć może to być nowsza para) noszona w Hamburgu, pompach Gianvito Rossi 105 pomp na Praline (555 €, około 640 USD w dzisiejszych kursach wymiany).

Kate niosła dzisiaj nową torebkę, worek Midi Midi Midi ASPALIOŚ (495 GBP, około 650 $) w kolorach “Głębokie promieniowania Lilac”.

Torba odbywa się w małym druku Croc na włoskiej skórze, mierząc około 6 “x 8” x 3,5 “głębokość. Zawiera zamknięcie blokady podpisu Signature Signale, odpinany pasek krzyżowy, a także stopy ochronne. Torba jest teraz oferowana dla Preorder w ASPINALI. Wielkie podziękowania dla Michelle of Perth Fashion, a także Elizabeth Kate’s Closet na swój identyfikator torby, a także dzielenie się innymi informacjami o przedmiocie.

Księżna nosiła znany naszyjnik cesarzowy, a także pasujące kolczyki zmniejszają kolczyki przez królewską preferowaną Mappin, a także Webb.

Zostawimy Cię z tym filmem, obejmującym dzisiejsze wydarzenia z wiadomości na żądanie.

Przypomnienie, że zobaczymy Kate jutro, kiedy popiera ją najpierw do V & A w swojej funkcji jako Royal Patron, gdzie otworzy nowe centrum fotografii Muzeum.

POŁĄCZENIE:

Przeczytaj o świecie świata psychicznego i dnia wellness tutaj; Strona konkretna w Wielkiej Brytanii jest tutaj

Dowiedz się więcej o pracy ławki przyjaźni na stronie internetowej Grupy; Jego strona na Facebooku jest tutaj; Kanał Twittera organizacji jest tutaj

Możesz również odkryć o partnerstwie MOMS, klikając tutaj; Strona na Facebooku dla podmiotu jest tutaj, a także Twitter Feed tutaj

Post Codzienny Lustro jest tutaj; Rebecca English’s Photo-Laden Codzienna historia pocztowa jest tutaj; Piece Magazine Ludzie jest tutaj; Kolumna mody Telegraph jest tutaj

Pokaz slajdów z ujawniania jest tutaj; Galeria popsugar jest tutaj; Publikuj przez Fun Girls jest tutaj

155save.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *