Wszystko pojawia się w eBay ostatecznie

Wierzę, że to dwa lata z powrotem, że wpadłem w tę torbę z linii docelowej LUELA Bartleya. Ma świetne oferty, a także wspaniałe oferty kieszeni, a także jasnożółty: programu, który mi się podobało!

Kupiłem jeden (jedyny mój cel), jak również szukał go na innych celach w Chicago, jednak programem, którego nie odkryłem – wszyscy lubili tę torbę. Więc kiedy usunięto, że zamierzałem nosić go w nieco małe kawałki (i zrobiłem; złamałem najwyższy zamek błyskawiczny, a także umył go, aż był o wiele więcej szaro-gorącej koloru niż żółty), zacząłem Ebay przegląda go.

Wykorzystałem słowa kluczowe “Luella Yellow”, a także wczoraj, wczoraj moje przeglądanie na koniec złoto. (Lub, raczej żółty.) Niektórzy sprzedawca wykopał nową wersję tagi, a także umieścić go, a także pięć godzin później było (zauważyć) mój. (Nadal muszę na to czekać, aby znaleźć w poczcie, a także właśnie zdałem sobie sprawę, że nie pamiętałem, żeby go wysłać do mojego pola pocztowego. D’oh! Czas na e-mail sprzedawcy …)

Więc moja sugestia jest zapisywanie tych wyszukiwań eBay (sprawdź tę stronę, jeśli wymaga pomocy), a także nawiązywanie ich. Cokolwiek ostatecznie pojawia się w serwisie eBay. Wystarczy być cierpliwym.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Ooooooh. Żółty! 28 kwietnia 2006
Gość Rant on “Dlaczego wzory vintage są tak drogie?” 17 lipca 2008z 116 komentarzy
Ćmy w Pocketbooku [OSTROŻNIE: Długi wpis] 2 lipca 2007

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *