Projektantka Kurtis autorstwa Neeta Lulla

Czy wiesz, że była pionierem w Indiach? Celuloid dla czerwonych dywanów, została okrzyknięta „cariną mody indyjskiej”. Jej style są nie tylko uczuciem w Indiach, ale także na całym świecie. Jej uznanie na dziedzinie piękna, a także mody rynku detalicznego ma dziesięciolecia. Kreatywność, pewność siebie, a także know-how napędzają jej projekty. Jej klienteli to gorąca, a także rewelacyjna Aishwarya Rai Bachchan, Katrina Kaif, Peecee (co oznacza Priyanka Chopra), Deepika Padukone, Rani Mukherji, Sridevi, Juhi Chawla, Sushmita Sen, Shilpa Shetty, by wymienić kilka (rozwinęła się Bridal Gowns dla kilku z tych celebrytów).
Jeśli uważasz, że możesz spodziewać się tylko projektanta Lehngasa, Anarkalis, Sarees, Suknie, a także odzieży wypoczynkowej z Neeta Lulla, tak się mylisz. Projektantka Kurtis autorstwa Neety Lulla jest wyjątkowym piórkiem w jej czapce. Niezależnie od tego, czy jest to długa Kurtis przez Neeta Lulla, kolekcja Neeta Lulla Kurtis, czy designerska bawełna Kurtis autorstwa Neeta Lulla, możesz spodziewać się dokładnie tego samego poziomu wyobraźni, a także rozwoju w jej portfolio projektantów, jak w Sarees, a także Lehngas.

Co sprawia, że kolekcja Neeta Lulla Kurtis jest taka wyjątkowa? Widoczne zespoły sukni wybierają tuniki Indo-Western, spódnice, a także spodnie. Kurtis opracowany przez Neeta Lulla jest elegancki, zaawansowany, a także tak elastyczny, że są odpowiednimi sukniami na każdy czas, a także okazję.

Szukajmy z kilkoma projektantami Kurtis przez Neetę Lulla. Z pewnością pomoże ci wybrać, co kupić, pod warunkiem, że jesteśmy w sezonie świętowania.
Długi styl sukienki
Szkiełki są nie tylko dla nastolatków, ale także dla dorosłych divów. Wykonanie tego projektanta długiego Kurtis autorstwa Neety Lulli jest naprawdę skomplikowane. Długi styl sukienki przemawia ze swoją złotą, szeroką granicą, a także drukowaną pracą. Rękawy w kształcie pełnego wycięcia zwiększają styl, a także współczynnik wzoru. Przednia część Kurti zatrzymuje twoje zainteresowanie dzięki projektowi szyi o wysokim kołnierzu. Telefon nazywał to formalnym lub zachodnim, ma styl, wygląd i wygląd. Wykonaj efekt podczas uroczystości, korzystając z tego wystawnego projektanta Kurti z Neety Lulla na wieczorne uroczystości, a także inne okazje.

Asymetryczne Kurti
Zwróć uwagę na styl Kurti w tej kolekcji Neeta Lulla Kurtis, w której wykonano pewną ilość haftu na tym kurti bez rękawów? Ten asymetryczny kurti z domu Neeta Lulla wykorzystuje zwykłe materiały georgette (dwa kolory). Śmiało i poczuj się prosto w tym asymetrycznym Kurti w ramach rutynowego zużycia. To ci się spodoba.

[SC: MediaD]

Słyszałeś kiedyś o kampanii społecznościowej Neety Lulla? Czytać.
#Ona jest mną
Przed Lakme Fashion Week Summer/Resort 2016 Neeta Lulla rozpoczęła kampanię sieci społecznościowych. Zakładanie nazwy? #Ona jest mną.
Jakie było główne przesłanie tej kampanii? Mówić kobietom, że niezależnie od ich wad i ograniczeń, nie są one nie tylko piękne, ale silne.
Krótko mówiąc, ten program był głównym hołdem dla potężnych kobiet, które Manchester City Koszulka wskazują współczesny świat. Uznanie dla projektantki Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ACE Neeta Lulla za podjęcie tej inicjatywy.

Kobieta mówi…
Oto fragmenty projektantki wywiadu Neeta Lulla dostarczone do Deccan Chronicle w czerwcu 2016 r.:

P: Kiedy zdałeś sobie sprawę, że chciałeś być projektantem kostiumów?
Odp. Nie zdawałem sobie sprawy, że to było moje powołanie praktycznie 4 lata później, kiedy wiele filmów i ślubnych Trousseau były częścią mojej kariery.
P: Czy możesz wymienić jeden materiał, który jest twój preferowany przez cały czas, a także dlaczego?
A. Georgette, ponieważ podoba mi się jego płynność, dramat i jakość.
P: Opracowałeś kostiumy dla znacznie ponad 375 filmów, a także zdobyłeś kilka nagród prezydenta. Czy kiedykolwiek wierzyłeś, że byłbyś tak wielką nazwą w branży?
A. Nie, nigdy bym o tym nie marzył. Wszystko wpadło w lokalizację, odkąd poparłem, które otrzymałem od mojego domu, a także z łaski Boga.
P: Po stwierdzeniu, że rynek mody jest szalony. Czy twoja koncepcja tego samego zmieniła SL Benfica Koszulka się na przestrzeni lat?
Odp.
P: Poparłeś kampanię Make in Maharashtra, a także wprowadziłeś linię Paithani. Powiedz nam o tym wiele więcej.
A. Kampania Make in Maharashtra była częścią inicjatywy Make in India, a także jako projektant, lubię pracować z materiałami zabytkowymi, a także współczesne ją, aby stworzyć indo -zachodnie stwierdzenie, które może dotrzeć do większej publiczności, a także być akceptowanym na całym świecie.
P: Dlaczego wybrałeś styl #Sheisme na Lakhme Fashion Week 2016?
Odp.mama. Chcę ją wyposażyć, aby pomóc walczyć z tym złem, tak jak dla siebie.
P: Dokładnie jak wierzysz, że rynek mody rozwinął się w godzinach nadliczbowych?
A. Nasz rynek jest akceptowany, a także opracowany na światowej platformie z zasięgiem, który obejmuje różne kraje. Wzory wychodzące z Indii, takie jak Kurtis, tkaniny ręcznie tkane, a także dynamiczne indyjskie kolory stanowią trend modowy. Innowacje, a także postępy stylu, które stały się czołowe w branży modowej.
P: Jak myślisz, kto jest obecnie najlepszymi ubranymi aktorami na rynku?
A. Sonam Kapoor.
P: Opowiedz nam o swojej następnej kolekcji.
A. z Indii z podobnymi, a także serce indyjskiego dziedzictwa, które oczaruje współczesnego konsumenta.
To jest dla ciebie Neeta Lulla – bezpośrednio, a także z przekonaniem. Mam nadzieję, że podobały Ci się migawki kolekcji Neeta Lulla Kurtis. komponuj i powiedz nam.
Źródło obrazów: Pinterest

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *