Cyfrowe drukowane sarees: w Vogue, a także zapotrzebowanie

nadchodzą Racing Club de Avellaneda Koszulka wiosnę, sezon o dość kolorach, żywy piękno, a także lekka, wesoła warunek pogody – chcesz mieć światło, wyglądać tak dobrze, jak dobrze się czuć na szczycie świat! Masz zaproszenie na przyjęcie ślubne lub organizujesz tradycyjną ceremonię w domu. Jednak nie rozumiesz, w co się ubrać?
Cyfrowy wydruk

Źródło: Pinterest.com
Wydaje się, że mocno ozdobione i ozdobione sarees w tym sezonie wydają się tak dobrze. Albo jesteś zmęczony używaniem Anarkalis, a także nie chcesz skończyć jeszcze w jednym nieimprezowanym Salwar Kameez. W takim scenariuszu cyfrowe sarees wydrukowane naprzód naprzeciw ratunek!
Cyfrowe saree drukowane to rzeczy, które są całkowicie modne, a także wyglądają wspaniale. Niezależnie od tego, czy Club Tijuana Koszulka są to lato, czy pora wiosenna, te saree są wygodne w noszeniu, lekkie struktura, a także łatwe do przenoszenia. Sarees są wykonane ze sztucznego materiału lub georgettes, które są lekkie, proste w noszeniu, a także pozwalają oddychać.

Źródło: Pinterest.com
Różne rodzaje materiałów wykorzystywanych do cyfrowych sarees drukowanych to krepa, jedwab i bawełna. Wraz z abstrakcyjnymi nadrukami, a także współczesnymi projektami, sarees są ozdobione Zardosi, pracą koralikami, haftem, kundanem, bratem i lustrzanymi pracami.

Te sarees są oferowane w wielu fascynujących stylach, a także wzorach, które są wytwarzane cyfrowo. Wykonane przez ultramodernalne maszyny do drukowania, a także narzędzia, wydruki na sarees trwają długo, a kolory nie zużywają się. Różne wydruki oferowane w tych sarees to druk zwierząt, kwiatowy druk, wielokolorowy nadruk abstrakcyjny, a także kropki.
Źródło: Pinterest.com

Liczne wzorce w cyfrowej różnorodności od kwiatów po przyrodę, które są obecnie poszukiwane. Cyfrowy druk jest wdzięcznie rozłożony na całe 9 trawników sari. Jest to równoważne świadomie scenerii artysty na szerokim płótnie.
[SC: MediaD]

Połącz ten sari z bluzką bez rękawów lub szyi kantarną, aby dodać współczesny akcent sari. Jeśli sari ma bardzo mały wydruk, dodaj smak, a także zabawę do wyglądu za pomocą cyfrowej torebki z nadrukiem. Sari ma bieżący, skomplikowany druk, wykorzystuje bardzo małe akcesoria, takie jak ładne kolczyki, a także solidną Santos Laguna Koszulka stonowaną torebkę.
Źródło: Pinterest.com
Mam nadzieję, że podobała Ci się koncepcja korzystania z cyfrowych sarees drukowanych, różnych odmian, projektów i druków. Pozwól nam zrozumieć, co według ciebie o cyfrowych sareach drukowanych – czy chciałbyś dodać te współczesne sarees do swojej garderoby?
Czekać na dalsze informacje!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *