Makijaż bloków kolorów: Whats Not -Do

Blokowanie kolorów jest silnym wzorem, a także wielu z nas, którzy widzieli ten wzór, zgodzi się, że blokowanie kolorów wymaga prawdziwej pewności siebie. W wybiegu, głównych pasach startowych, a także wielu domach mody, pojawiła się szalona liczba projektów blokujących kolor. Jest to wzór, który nie będzie się wahał, podobnie jak wcześniej, tym lepiej!
[Przeczytaj także: Sugestie blokowania kolorów dla zakręconych dziewcząt]

Jeśli nie czujesz się tak komfortowo, używając ubrań, które są blokowane w kolorze, możesz zacząć od wzoru z makijażem bloków kolorów. Więc jaki jest makijaż bloków kolorów, od którego możesz zacząć? Oczu programu i ust! Są to najbardziej znaczące, a także najprostsze sekcje, które rozpoczną tendencję do blokowania kolorów. Podobnie jak w tym krótkim artykule porozmawiamy o sugestiach dotyczących makijażu oczu blokowania kolorów, a także o innych metodach, które można łatwo uzyskać. Więc zacznijmy!
Źródło: WordPress.com, jak zastosować makijaż blokujący kolor?
Jak omówiliśmy wcześniej, dwa najbardziej znaczące wzory blokowania kolorów w makijażu mogą być stosowane zarówno na ustach, jak i oczu. Porozmawiajmy więc najpierw o ustach:
Kolor blokuje usta
Nie pamiętajmy czerwonych Brownów, a także aktów. FC Tokyo Koszulka W tym sezonie, w przypadku makijażu blokowania kolorów, skoncentrujmy się zarówno na różowym, jak i pomarańczowym. Kilku artystów uroku przygląda się temu wyglądowi jeszcze bardziej, a także koncentruje się na dwóch różnych kolorach dla górnych i dolnych ust. Jeśli jednak uważasz, że ten wygląd jest nieco odważny, możesz przestrzegać tego samouczka uroku:

Zacznij od nałożenia nawilżenia i Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka grubego balsamu do ust. To gwarantuje, że kolor pozostanie dłużej, a także masz miękką i subtelną bazę. Im więcej masz balsam do ust, tym znacznie lepszy kolor zatopi się, a nawet dłużej. Najważniejszym problemem, z którym możesz poradzić sobie, podczas gdy wargi blokujące kolory to niejednolity kolor. Weź pomarańczową szminkę w kolorze, a także całkowicie z nią zrównoważyć usta. Koloruj wiele wargi w pomarańczowej, a następnie wykorzystaj różowe do tworzenia subtelnych wskazówek na całym obszarze.
Źródło: BlogSpot.com Dokładnie na to, jak możesz zablokować usta zarówno kobaltem, jak i pomarańczowym. Atletico Mineiro Koszulka Możesz wybrać mocne usta, a także skoncentrować się również bardziej na oczach. Za chwilę opowiemy o kombinacjach bloków kolorów, aby uzyskać makijaż oczu.

[SC: MediaD]
Źródło: tumblr.comcolour blokujące usta+oczy
Teraz, gdy widziałeś, że możesz zablokować usta, możesz również użyć kombinacji Colouyyrs, aby zablokować usta, a także oczy. Zasadniczo oznacza to, że zarówno oko, jak i makijaż warg muszą być przyjemne, aby nie przesadzić ze wszystkimi kolorami, ponieważ może wyglądać jak całkowity wrak. Weź nasze sugestie, a także powolne z kolorami.

Bloki kolorów jasnych środkowych:
Tak, to też jest wzór. Jeśli jesteś wystarczająco silny, możesz wypróbować dowolny kolor na oczach- wybierz z kombinacji kolorów niebieskich lub ekologicznych, a także skoncentrować się bardziej na ustach. Weź jasny kolor, przypominający kolor pomarańczowy lub czerwony, a także użyj ciemniejszej śliwki podobnej do odcienia, aby zarysować zewnętrzne krawędzie ust. Chodzi o to, że musisz pozwolić, aby czerwony lub pomarańczowy pozostał w środku ust w ustach:
Źródło: FashionsPasion.com Blokowanie Kolour jest łatwe, ale oto kilka kardynalnych wytycznych, o których należy pamiętać, aby kupić najlepiej, a także nie jak wrak!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *