Ważne rzeczy, które należy wiedzieć o udanej firmie sublimacyjnej

Niezbędne rzeczy, które należy wiedzieć o udanej firmie Sublimation Business
25.03.2019, opublikowane przez ALANIC GLOBA
Sublimacja to popularny proces drukowania, który cieszy się dużą uwagę w branży odzieżowej. Sprzedawcy, którzy chcą zaprojektować własną markę odzieżową, wypowiadając się w firmie sublimacyjnej, mogą skontaktować się z popularnymi producentami. Na początek musisz wiedzieć o podstawach firmy. Dlatego wskazane byłoby zrozumienie rodzaju projektów preferowanych przez klientów.

Będą świetne projekty, a także okropne. Możesz osiągnąć sukces w firmie tylko wtedy, gdy zapuszczasz się z eksperymentalnymi perspektywami. Dlatego ważne jest, abyś wiedział o różnych niezbędnych procesach, jak założyć markę odzieżową. W ten sposób przeczytaj na poniższym blogu, aby dowiedzieć się o krokach dla udanej firmy odzieżowej Sublimation.

Poznaj różnicę między sublimacją a drukowaniem ekranu
Jeśli rozwijasz ubrania za pomocą metody drukowania ekranu, istnieje szansa, że ​​koszt będzie mniejszy, ale będą zbyt liczne ograniczenia. Nie będziesz miał zbyt dużego możliwości próbowania lub produkcji nowszych utworów. W tym przypadku musisz trzymać się konwencjonalnej metody drukowania.

Sublimacja jest zasadniczo nazwą przekształcenia koloru z ciała stałego w formę gazową i przekształcania go w odzież. W takim przypadku wydruki są wyższej jakości, o ile używasz odzieży wykonanej z tkanin takich jak poliester i/lub nylon.
Wizja to wszystko, czego potrzebujesz
Zespół kreatywny popularnych producentów jest tam, aby pomóc Ci w potrzebach projektowych. Możesz śledzić obecne trendy na arenie sportowej i odpowiednio wybrać odbitki. Zazwyczaj wskazane jest wprowadzenie różnych projektów w różnych działach odzieży. Pozwoli ci to przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Nie tylko to masz opcję dostosowywania, która pozwoli ci wchłonąć estetykę swoich marek do odzieży.

Zacznij od subtelnego
Jeśli nie masz pewności co do reakcji klienta, wskazane będzie wydrukowanie małych ilości ubrań. Jeśli zaczynasz od swojej firmy, wybierz subtelne odmiany jako te jako znacznie mniej skomplikowane i mogą być używane do innych celów.

Zatem trzymaj się mniej kolorów i małych nadruków, ponieważ łatwe wzory są powszechnie akceptowane przez ludzi. Dlatego zacznij od koszulki, która ma neutralne odcienie kolorów, ponieważ są one wszechstronne i mogą być używane do wielu celów.
Kolory marki na ratunek
Wiele razy. Niektóre trendy, a nawet schematy kolorów mogą nie działać na twoją korzyść. Dlatego w tym przypadku najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest trzymanie się podstawowych kolorów marki. Pozwoli ci to bawić się ograniczonymi kolorami, ale tworzyć wyraźne elementy, które byłyby warte sprzedaży. Niektóre znaczące motywy, a nawet cytaty pozwolą również komunikować się z USP z odbiorcami detalicznymi.

Dlatego teraz, gdy masz odpowiedź na to, jak mogę zaprojektować własne ubrania, skontaktuj się z zainteresowanym producentem. Wszystko, co musisz zrobić, to przeglądać przykładowe projekty i wybrać podobne projekty lub wypróbować nowy styl. Tak czy inaczej z pewnością przyciągniesz potencjalnych klientów, ponieważ branża sublimacji kwitnie obecnie.

Tagi:
Marka odzieżowa
linia odzieżowa
Zaprojektuj własną markę odzieżową
Jak mogę zaprojektować własne ubrania
Jak założyć własną markę odzieżową
sublimowana odzież

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *