• Uncategorized
  • 0

Sweter uniwerek w paski

Na wypadek, gdybyś przegapił wczorajszy post, który zawiera mój nowo zaktualizowany Ultimate Guide to Work Bags, rozdaję w tym tygodniu totę Longchamp Le Pliage! Jest bardzo łatwe do wejścia, po prostu zrzuć do widżetu Rafflecopter poniżej. Powinienem wspomnieć, że kilka opcji wpisu na liście (w tym wypełnienie tej szybkiej ankiety i rejestracja e -maili memorandum!) To „dwa za cenę jednego” i wpisz Twoje nazwisko dwa razy w loterii!

SOOO, kogo to obchodzi e -maile? Cóż, jeśli zarejestrujesz się na e-maile z memorandum, będziesz pierwszym, który otrzymasz nie tylko nowe posty bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej, ale będziesz także beneficjentami jakiejś preeeteetty (jeśli powiem to sam) treści wyłącznie e-mail. Dowód A: Wakacyjna notatka z 2015 r., Która zostanie wysłana wyłącznie do subskrybentów e -mailem za zaledwie sześć dni od dziś! Stworzyłem go w tym roku, ponieważ wiem, że równoważenie pracy i życia wokół wakacji jest poza przytłaczającymi, zazwyczaj pozostawiając bardzo mało czasu na nieskończoność, aby szukać tych idealnych, przemyślanych prezentów świątecznych. Kiedy w ostatniej chwili w ostatniej chwili w ostatniej chwili próbowałem zracjonalizować, dając mojemu bratu sweter… właściwie jego sweter, który pożyczyłem i nigdy nie wróciłem rok wcześniej. (Ahh, ale czy nawet zauważyłby? Dlatego pomyślałem, że prawdopodobnie jedną z najcenniejszych rzeczy, które Memorandum może zaoferować wszystkim w tym sezonie, jest naprawdę wysokiej jakości, zwięzła lista artykułów dla wszystkich na liście zakupów wakacyjnych dziewczyny. Spędziłem miesiące, gromadząc moje bardzo, bardzo ulubione przedmioty i rekomendacje i jestem bardzo pompowany, aby podzielić się nimi z wami!

Wakacyjna notatka 2015 będzie również zawierać zabawne rzeczy, w tym kilka moich ulubionych tradycji świątecznych, kilka tajnych przepisów rodzinnych i inne świąteczne treści świąteczne oprócz tych dynamitowych przewodników zakupów. Jeśli jesteś zapisany na e -maile, otrzymasz pełny tydzień, aby przejrzeć przewodnik, zanim zostanie opublikowany tutaj na blogu. W zeszłym roku kilka przedmiotów z moich przewodników zakupów wyprzedało szalone szybko, więc zapisz się do moich e -maili tutaj, aby uzyskać wczesny dostęp!

Co do tej uroczej ankiety poniżej… Byłem tak podekscytowany, że mogę to zrobić, ponieważ bardzo chętnie dowie się o was i słyszę więcej o tym, co chciałbyś zobaczyć na Memorandum w przyszłości. Cały czas dostaję e -maile od wielu z was z różnymi prośbami o treść i pomyślałem, że miło jest poznać jeszcze więcej i otwierać rzeczy dla szerszych odbiorców, którzy nie zawsze mogą myśleć, aby zastąpić mi e -mail Pytania, komentarze lub prośby. Tak bardzo doceniam tych, którzy poświęcili czas na odpowiedź na ankietę! Naprawdę fajnie było usłyszeć więcej o swoim ekscytującym życiu i odpowiednio planować soczyste nadchodzące posty na blogu 🙂

SWEATER: C/O Tommy Hilfiger | Koszula: sprzęt (tutaj niedroga opcja) | Spodnie: Zara (stare, ale podobne tutaj i tutaj) | Buty: Jimmy Choo (tutaj i niedroga opcja tutaj i więcej tutaj) | Naszyjnik: c/o Melinda Maria

< >

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *